Adana Apartman Temizliği Fiyatları

ADN Temizlik olarak Adana’da apartmanların temizliğini de yapmaktayız. Günlük çöp alımı ve merdiven temizliği olarak verdiğimiz bu hizmetten faydalanmak isteyen yöneticilerimiz sayfamızın iletişim kısmından bizleri arayarak 2019 güncel bina temizlik fiyatlarımızı öğrenebilirler.

Apartman Temizliğini Hangi Periyodlarda  ve Nasıl Yapılmaktadır?

Belirlenen saatler aralığında personellerimiz günlük çöp alımlarını yapmaktadır. Ardından asansör içinin silinerek parfümlenmesi ve giriş zemin kısmının silinmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Son olarak ise mıntıka temizliği yapılarak apartman bahçesinde  gözle görülen kaba çöpleri ( poşet, kağıt, vb) atıklar günlük olarak alınmaktadır.
Genel temizlikte ise merdivenlerin temizliği, korkulukların silinmesi, yangın panoları, su sayaç kapakları, asansör içleri ve dış kapıları , mesaj panoları, giriş kapısı temizlenmekte olup, bina avlusunda ise detaylı genel temizlik yapılmaktadır.

Tüm Kadromuz Kendi Bünyemizde Çalışan Sigortalı personellerden Oluşmaktadır
Tüm ekibimiz ADN Firması bünyesinde çalışan SGK’lı personellerdir. Özellikle burada apartman  yöneticilerimize belirtmek istediğimiz ve sıklıkla karşılaştığımız bir diğer husus ise mutlaka temizlik hizmeti aldığınız firmalardan çalıştıracağı personellerin sigorta giriş ve adli sicil belgelerini talep etmeniz olacaktır. Firmamızdaki tüm personeller tam sigortalıdır. Herbirinin adli sicil kayıtları temiz, problemsiz personellerden oluşmaktadır. Sağlıklı bir iş akışı için mutlaka bunların bilinmesi ve uygulanması gerekmektedir.
Adana apartman temizlik şirketi olarak sadece bina, apartman temizliği değil, bunun haricinde ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, cam temizliği, ofis temizliği, sözleşmeli personel temini de yapmaktayız.