Adana Ev Temizliği

Adana Ev Temizliği Hizmetleri

Hayatımızda en fazla önemi olan temizliğin çeşitlerinden ev temizliğinin önemi çok büyüktür. Çünkü çocuklar, bebekler ve yaşlılar ile yaşanan bu yaşam alanında toz, akarlar, mikrop ve böceklerin oluşumu bir çok hastalığa sebep olmaktadır. Hastalığa sebebiyet veren bu mikroplar ve böcekler temizlenmediği takdirde tedavisi mümkün olmayan kronik hastalıklara yol açabilir.

Adana Ev TemizliğiTemizlik yapmaya zamanı olanların bile profesyonel temizlik hizmeti alması daha hijyenik bir eve sahip olmalarını sağlamaktadır. Ev temizliği Adana temizlik firmaları tarafından dip köşe diye tabir edilen tüm ev temizliği olarak yapılmaktadır. Evlerin her neresinde toz, mikrop böcek oluşumu varsa hijyen içeren kimyasal içermeyen kaliteli deterjanlar ile temizlendikten sonra ev sahiplerine teslim edilmektedir.

Adana Ev Temizliği Telefon:0530 815 36 01


Adana Ev, Ofis Temizliği ve villa, daire, bina, apartman ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde ADN Temizlik size en uygun hizmetleri sağlamaktadır.

Evlerimizde geçirdiğimiz zamanlardan neredeyse daha fazla işyerlerimizde ve ofislerimizde zaman geçiririz. Her yaşam alanının temiz olmaya hakkı vardır düşüncesi ile yola çıkmış olan ADN Temizlik firması, ofis temizliğini de mükemmel bir şekilde tam bir hijyen içermesi aslıyla yapmaktadır. Ofisler ve işyerleri bilindiği gibi toplu kullanılan mekanlardır. Temiz olmayan bir ofis veya işyeri müşterilerin uğramak istemediği ve alışverişin yapılmak istenmediği yerlerdir. Toz, akar ve mikrop bulunmayan temizlenmiş alanlarda ofis olsun işyeri olsun daha çok müşterinin uğrak yeri olduğu da bilinmektedir.

Müşterilerin isteği doğrultusunda temizlik işleri yapan firmalar bir ofis temizliği yaparken ilk olarak halılar ve koltuklar gibi toz tutan ve çok hızlı kirlenen alanlardan başlarlar. Halıfleks olan alanları halı yıkama makineleri ile yıkayarak temizledikten sonra tam olarak ofisin ve işyerinin her yerini silme ve yıkama usulü ile temizleyerek temizlik isteyen müşteriye teslim etmektedirler.

 

Bahçe Ve Havuz Temizliği konusunda tüm ihtiyaçlarınızda ADN Temizlik

Temizliğin çok önemli olduğu alanlardan birisi de havuzlardır. Havuzlar sıklıkla temizlenmediğinde bir çok su mikrobu biriktirir ve havuza eğlenmek ve yüzmek için giren kişilerin mikrop kaparak hasta olmasına sebep olurlar. Havuz temizliği ADN Temizlik Şirketi tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde uzman ekibimizce yapılarak havuz sahibine teslim edilmektedir. Bahçe temizliğinde de uzman kadro ile hizmet veren temizlik firması, çim biçme, bahçe temizleme, bahçe düzeni ve peyzajı hususunda hizmet vermektedir.

Temiz bir bahçe temiz bir havuz her zaman kişinin misafirlere ev ve ikram sunumu için önemlidir. Öncelikli olarak yaz aylarında havuz kullanımı arttığından dolayı yaz başlarında veya ilk baharda havuz temizliği yaptırmak önemlidir. Bahçe temizliğinin de yılda iki kez olmak üzere kış hazırlığı ve yaz hazırlığı olarak yaptırılması uygundur.

Adana Koltuk Yıkama ve Temizleme

Evlerde, otellerde, camilerde, işyerlerinde, ofislerde, ana okullarında ve tüm yaşam alanlarında kullanılan eşyalardan en fazla kirlenenlerinden halı ve koltuklar yıkayarak temizlenebilme özelliğine sahiptir. Fakat son zamanlarda şehirleşmeye doğru giden hayatımızda halı ve koltukların yıkanarak kurutulması çalışan bayanlar tarafından veya ev hanımları tarafından maalesef çok büyük zorluklarla yapılabilmektedir. Ve iyi bir yıkama ve kurutma işlemi yapılamadığından dolayı bu alanlardaki halı ve koltuklar her zaman mikrop içermeye müsait durumdadır.

Temizlik firmaları tarafından özel ve farklı yapıdaki deterjanlar ile yapılan halı ve kotluk temizliğinden sonra halılar ve koltuklar tam bir hijyen içerisinde kullanılabilmektedir. Çocukların ve bebeklerin üzerinde oturması ve gezmesi akar ve mikrop içeren koltuk ve halılarda sağlıksız iken temizlenmiş ve yıkanmış olan halı ve koltuklarda çocuklar zarar görmemektedirler.

ADANA İnşaat Sonrası Temizlik ve tadilat sonrası ev temizliği

Temizlik çeşitlerinden en zor olanları da yeni ev sahibi olmuş veya evinden yeni bir inşaata taşınacak olan kişiler için zordur. Tadilat sonrasında da büyük bir inşaat temizliği çıktığı görülürken uzman kişiler tarafından inşaat temizliğinin yapılması da mutlaka gereklidir. Çünkü temizlik yapımı esnasında yer ve duvarlara yapışan inşaat kalıntılarını özenli bir şekilde çıkartarak tadilata zarar vermemek gereklidir. Zarar verilerek temizlenen parke, kalebodur ve fayans gibi kaplama malzemeleri daha sonradan kullanılma esnasında kötü bir görüntü kirliliği oluştururlar. Zarar verilen kaplama ürünleri yeni eskisi gibi bir duruş sergilerler.

Temizlik şirketlerinin yapmış olduğu temizlikler inşaat temizliği denildiğinde tüm evin, banyo, mutfak, salon, koridor, balkon, odalar ve antrelerin temizliğinden mesuldür. İnşaat temizliğinin ücreti hesap edilirken, odaların büyüklüğü ve evin kat sayısı hesap edilerek fiyat verilmektedir. Eve taşınılacak olan süreç temizlik şirketine bildirildikten sonra bu süre içerisinde ev tam bir temizlik yapılarak ev sahibine teslim edilmektedir.

Apartman Boşluğu Ve Bodrum Temizleme

Şehirleşen hayatımızda apartmanlar büyük bir yer almaktadır. Toplu yaşam alanlarında maalesef bir çok kişi yaşam alanlarını kirleterek apartman boşluklarına ve apartman bodrumlarına kullanılmayan atık eşyalarını ve çöplerini atarak pisletmektedir. Bodrum ve apartman boşluğu temizleme işlemi de apartmanda yaşayan kişilerin bir hayli zor yapacakları bir temizlik çeşididir. Temizlik şirketlerinden bu hususta yardım almak kaçınılmazdır.

Temizlik yapılmayan bodrum ve apartman boşluklarında haşerat, fare ve bir çok çeşitli böcek oluşumu bulunabilir. Bu da apartman boşluğundan ve bodrumundan diğer dairelere mikrop ve haşeratın yayılmasına sebep olabilir. Temizlik şirketleri tarafından bodrum katı kömürlük alanları ve apartman boşlukları itina ile temizlenerek ilaçlanır. İlaçlaması yapılan apartman boşlukları ve bodrumlarda tüm haşerat ve fareler yok edilir ve bu alanlar apartmanın ortak alanı olarak kullanıma sunulmaktadır.

Apartmanların bodrum ve arka boşluk bahçeleri temizlenirken dış cephe temizliği de isteğe göre yapılmaktadır. İsteğe göre yapılan dış cephe temizliği apartmanlara yapıldığı gibi, villalar, müstakil evler, tripleks evelere de yapılmaktadır.

Site havuz temizlikleri, site bahçe temizleme, site peyzaj temizliği ve düzeni de temizlik şirketleri tarafından verilen hizmetlerden bir kaçıdır. Temizlik yapılacak olan alan her ne kadar büyük olursa olsun gününde tam olarak temizliği bitirildikten sonra sahiplerine teslim edilir.