Adana İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

ADN Temizlik olarak Adana inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası ev, ofis, işyeri, bina, apartman temizliği ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. Tel:0530 815 36 01

Bayanların çok zorlukla yaptığı temizliklerden birisi de inşaat sonrasındaki temizlik olarak bilinmektedir. Bu temizlik çeşidi dip köşe diye tabir edilse de aslında inşaat kalıntılarının da temizlenmesi gereken bir temizlik çeşididir. Genellikle yeni inşaatı bitmiş evlerde veya içerisinde büyük bir tadilat yapılmış olan evlerde yapılan inşaat temizlikleri bir tek bayanla değil ekip halinde yapıldığında daha verimli olmaktadır.

Adana inşaat sonrası temizlikTemizliğin verimli olabilmesi için kullanılan temizlik malzemelerinin de bir hayli önemi bulunmaktadır. Temizlik maddelerinin en iyi leke çıkartıcılarını ve en kaliteli ovucu kremlerini kullanmak temizliğin her çeşidinin çok daha kolay bitmesine ve daha güzel olmasına sebep olmaktadır. Adana temizlik şirketleri tarafından yapılmakta olan inşaat temizliklerinde kullanılmakta olan deterjanlar oldukça hızlı temizleme ve daha temiz görünen alanlar oluşturmaya yönelik olacak biçimde kullanılmaktadır.

İnşaat sonrası temizliklerde ADN temizlik olarak yapılan temizliklerin hepsinde kesinlikle hiçbir inşaat kalıntısı görülmeden ev veya ofis sahibine tamamen yerleşilebilecek şekilde teslim edilmektedir. Adana ev temizliği yaptırmak isteyen kişiler Çukurova, Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde temizlik talebinde bulunabilecekleri gibi, Adana merkezde de temizlik talebinde bulunabilirler.

İnşaat Sonrası Temizlik için Telefon Numaramız: 0530 815 36 01


Adana Ofis Temizliği ve işyeri temizlik fiyatları

Günümüzde temizlik denildiğinde akla gelen ilk önce evler daha sonrasında ise ofislerdir. Çünkü hem evler hem de ofisler misafir ağırlamak için kullanılan mekanlardır. Bir ofisin başlı başına temiz olması demek o ofiste daha fazla misafir ağırlamak ve daha fazla yapılan işten kazanç sağlamak demektir. Fakat ofis sahiplerinin her zaman temizlik yapmaya vakitleri olmadığı veya temizlik elemanları olmadığı için profesyonel yardım almaları gereklidir.

 

Profesyonel Adana ofis temizliği yapıldığında ofis içerisinde tam olarak tüm masalar, ofis halıları, sandalyelerin tozları alınarak süpürülür. Temizlenen halıların geneli yıkanarak ofis sahibine tüm ofis ortamı teslim edilmektedir. Uzman ekipler ve kullanılan deterjanların kalitesi ile temizlik şirketinin yapmış olduğu temizlik daha uzun ömürlü olduğundan daha seyrek temizlik yapılarak ortam sürekli şekilde temiz olarak kullanılabilmektedir.

Temizlik Sırası İle Yapılmalıdır

Evde, ofiste, inşaat ve tadilat sonlandıktan sonra temizlik yapılmaya başlanıldığında mutlaka sırasına dikkat edilerek yapılmalıdır. Mesela öncelikli olarak temizlenecek olan bir banyo daha sonradan ev temizliği veya ofis temizliği yapılırken ev içinde kullanılan silme sularının dökülmesi ile tekrardan kirlenerek temizlenmek zorunda kalabilir. Bu sebepten dolayı mutlaka öncelik evin içine verilmelidir. Evin içindeki halıların koltukların ve camların perdelerin öncelikli olarak temizlenmesi daha rahat bir temizlik yapılmasına sebep olmaktadır.

ADN temizlik tarafından yapılan temizliklerde temizlenen alan neresi olursa olsun önceliği önemli olan alanlara verilerek uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Tüm gün temizlik fiyatları ve yarım gün temizlik fiyatları değişim gösterirken isteyen kişiler için haftalık temizlik elemanları da ekipler halinde veya tek kişi olmak üzere temizleme yapılacak yere gönderilebilir. Temizlik elemanlarının hepsi hangi hususta temizlik yapılacaksa uzmanlık alanına göre seçilebilmektedir. Mesela inşaat temizliğinde sadece bir temizleme elemanı değil birkaç tane temizleme elemanı seçmek daha doğru bir davranıştır.

Tüm yapılan temizliklerde temizlik yapılan alan mikroplardan arınmış ve tam bir dezenfekte edilmiş alan olarak sahibine teslim edilmektedir. Küçük çocuk sahibi olanlar için alerjen akarlara karşı yapılan temizleme işlemlerinde çocukların daha az alerji, astım ve bronşit gibi, akar ve mikroplardan olması muhtemel hastalıklara yakalandıkları görülmektedir. Bu rahatsızlıkların olduğu kişilerin evleri mutlaka farklı deterjanlar kullanılarak ve farklı buharlı sistemler ile temizlenerek ev sahibine tam hijyen kurallarına uyulmuş bir biçimde teslim edilmektedir.