Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama Hizmeti ve Fiyatları

Koltuklar evlerde, ofislerde, işyerlerinde ve bir çok yaşam alanında kullanılan ve yaşam alanlarının olmazsa olmazlarıdır. Fakat evde en fazla kir tutan ve en fazla temizliğe ihtiyacı olan eşya çeşitleridir. Genellikle ev hanımları tarafından silinerek temizlenmek istenen koltukların çok da iyi temizlenmediği bilinmektedir. Çünkü temizlik yapılırken yıkanarak temizlemekten daha az temizlenmesine sebep olan silme işlemi koltukların döşemelerinde bulunan bakteri ve mikropları sadece koltuk yüzeyine yaymaktadır.

Adana Koltuk YıkamaUzman kadrosu ile ADN temizlik şirketi Adana’da koltuk ve halı yıkama işlemlerinde kullandığı deterjanlar ve kullandığı yıkama makineleri ile koltuklardaki ve halılardaki tüm bakteri ve mikropların tamamen ölmesini sağlar. Ve bu şekilde temizlenen koltuklar ve halılar çocuklar ve bebekler tarafından güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Ev Temizliğine Evin Hangi Alanından Başlanmalıdır?

Ev temizliği yapmak özen ister, titizlik ister ve bilgi ister. Ev temizliği yaparken başlanılacak alan o kadar iyi seçilmelidir ki, temizlik yaparken o alanın üzerinden bir daha geçmeden hızlı bir şekilde ev temizliği bitirilebilsin. Genellikle ev temizliğine perde yıkama, cam silme, Adana koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, mutfak temizliği, koridor ve antre temizliği ve en son olarak da banyo temizliği ile devam etmek en akıllıca yöntemdir. Çünkü evde temizlik yapılırken kullanılan suların hepsi en son işlem olarak banyoya dökülmektedir. Bu şekilde yapılan temizlikte tüm evin temizlenildiğinden emin olunduktan sonra banyonun tüm taşları, küvet, tuvalet ve lavabolar yıkanarak ev temizliği işlemi bitirilebilir.

 

Firmamız Hangi Bölgelerde Hizmet Vermektedir?
ADN Temizlik firması olarak Adana ev temizliği, Adana koltuk yıkama, Ofis temizliği Adana Seyhan, Çukurova İnşaat sonrası temizlik, Villa temizliği Adana, Appartman ve merdiven temizliği, Adana çöp toplama hizmetleri sunmaktadır. Telefon ve iletişim bilgileri aşağıdadır.

Telefon: 0530 815 36 01