Adana Ofis Temizliği Hizmetlerinde Bizi Seçti

Temel ihtiyaçlarımız arasında yer alan temizlik ihtiyacı kimi kişiler tarafından kendi şartlarında giderilirken, zaman bulamayan veya evinin veya ofisinin daha iyi temizlenmesini isteyen kişiler tarafından adana da ofis temizlik firmaları seçilerek bu firmalara ev ve ofis temizliği yaptırılmaktadır. Ev ve ofis temizliği yaptırmak isteyen kişiler hangi hizmetlerden yararlanabilirler?

 • Kilim ve halı temizliği
 • Adana ev temizliği
 • Adana ofis temizliği
 • Hastane temizliği Adana
 • Otel temizliği
 • Adana İnşaat sonrası temizlik (tamamen kullanıma hazır şekilde teslim edilir)
 • Diş kliniği temizliği
 • Tadilat sonrası temizlik
 • Endüstriyel temizlik
 • Yangın sonrası temizlik
 • Su basması sonrası temizlik
 • Dış cephe temizliği
 • Cam temizliği
 • Jaluzi perde ve tül temizliği

Müşteri memnuniyetini garantilemiş bir firma olan ADN temizlik tarafından yapılan bu temizlik çeşitleri ofis temizliği fiyatları ve ev temizliği fiyatları olarak değişim göstermektedir. Her bir temizliğin yapımı esnasında fiyat temizlik yaptıracak olan kişiye tam olarak söylenir. Temizlik isteyen kişiler firmadan istediklerinde günlük temizlik elemanı, haftalık temizlik elemanı ve aylık temizlik elemanı olarak temizlik elemanı talebinde bulunabilirler.

Adana Ofis ve İşyeri Temizliği için bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız:0530 815 36 01


Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir.

Adana Ofis işyeri TemizliğiMüşterilerimizin tekrar tekrar bizleri seçmesindeki sebep yapılan işlerde tam bir müşteri memnuniyeti bırakarak temizlenmiş alanları müşterilerimize teslim etmemizden kaynaklanmaktadır. İsteyen müşterilerimiz yapılan temizlikten sonra tasarladıkları başka bir kuruluşları hakkında veya aynı alan hakkında elemanlarını daha önceden günü ve saati itibari ile tekrar isteyebilirler.

Tüm Adana ve Çukurova,  Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde ev temizliği, ofis temizliği, inşaat temizliği ve parça başı koltuk, kanepe, çek yat ve halı temizliği de yapılmaktadır. Koltuk temizliğinde kendisini kanıtlamış olan firmamız bu işlemi yaparken kullandığı deterjanları özel amaçlı deterjanlar içinden seçtiğinden dolayı koltuklar çok hızlı bir şekilde kurutularak sahiplerine teslim edilmektedir.

Müşteri tarafından istenilen temizlik elemanlarının saatleri belli olduğundan dolayı tüm temizlik işlemlerini bu saatler içerisinde yapması beklenmektedir. Ayarlanan temizlik projesi müşterinin istemiş olduğu tüm alana uygulanırken temizliğin tamamı bitene kadar temizlik elemanları temizlik yapılacak alanda kalmak zorundadır.

 

En Son Teknoloji Ürünü Ekipman Kullanmak

Adana ofis temizliği ve ev temizliği yapan firmamız tarafından yapılan temizlikler esnasında kullanılan halı yıkayıcılar, koltuk yıkayıcılar ve deterjanlar en son teknoloji ürünü ekipmanlardan seçilmektedir. Bu sayede yapılan temizlikten sonra ortam hızlı bir şekilde kullanıma açılmaktadır. Çünkü yıkanan her bir koltuk ve halı için daha sonradan mutlaka kurutma işlemi yapılmaktadır. Tarafımızca kurutulma işlemi yapılmayan tüm temizlik yapılan alanların daha sonradan kokma ve daha hızlı bir kirlenme sürecine girmesi düşünüldüğü için tüm yıkanan alanlar kurutularak müşterilere teslim edilmektedir.

Evlerde Ve Ofislerde Temizliğin Önemi

Evlerimizde, ofisimizde ve bahçelerimizde bir çok mikrop çeşidi barınmaktadır. Bu mikrop çeşitleri temizlenmeyen alanlar yüzünden en fazla küçük çocuklarda olmak üzere hastalıklara sebep olmaktadır. En fazla sıkıntı çekilen hastalık çeşitleri solunum rahatsızlıkları olarak bilinirken, kişilerin yapmış oldukları temizliklerden sonra kalan deterjan atıkları ise kimyasallar sebebi ile bir çok farklı ve kötü huylu hastalıklara sebep olmaktadır.

Bir yaşam alanının temizlik kurallarının tümüne uyarak temizlenmesi o yaşam alanında hayatına devam etmekte olan kişilerin hastalanmasını önlemekte ve daha hijyenik bir ortamda rahat nefes almalarına sebep olmaktadır. Her deterjan kullanımından sonra ortamı temiz ve duru sularla silmek ve temizlemek ortamın daha hijyen olmasını sağlar ve hastalıkların olma oranını oldukça düşürmektedir.