Adana Profesyonel Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği özellikle hanımların günlük, haftalık, aylık olarak nitelendirdikleri ev temizliği detayları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Günlük olarak yapılan ev temizlikleri ev hanımları tarafından alışkanlık haline gelmiş ve rutin olarak her gün detaysız olarak yapılan temizliktir.

Haftalık temizliklerde ise genellikle biraz daha detaylı temizlik yapılır. Aylık temizliklerde ise mobilyaların temizlenmesine kadar daha detaylı bir temizlik yapılır. Ev hanımları vakit sıkıntısı çekmedikleri için genellikle günlük ve haftalık temizliklerini kendileri yapmaktadırlar.

İş kadınları ve sağlık açısından temizlik yapmaya uygun olmayan bayanlar genellikle ev temizliği hizmeti veren firmalardan faydalanmaktadır. Sağlığımız açısından düzenli olarak “ev temizliği” yapılması gerekmektedir.

Vakti olmayan ya da detaylı temizlik yapamayan bay ve bayanlar için hizmet veren temizlik firmaları 3-4 saat gibi kısa bir sürede sizlere tertemiz bir ev sunmaktadır. Bu sayede sizlerde zamandan kazanmış ve fiziki yorgunluktan da kurtulmuş olacaksınız. Genel anlamda ev temizliği öncelikle yerdeki halı ve kilimlerin kalkması ile başlar.

Daha sonra yüzey temizleyiciler ile parkeler ve fayanslar temizlenmelidir. Duvarların düzenli aralıklarla boya yapılması hem gereksiz hem de çok masraflı olacaktır. Bunun için evinizde silinebilir duvar boyalarını tercih etmelisiniz. Bu sayede ev temizliği yaparken duvarları silerek yeni boyanmış hissi yaratabilirsiniz.

Yemek kokusu sigara kokusu gibi kokuların perdelere, mobilyalara ve halılara sindiğini unutmayınız. Ölü derilerin de halılarda biriktiğini düşünürsek evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz halı yıkama makineleri ile halılarınızı temizleyebilirsiniz. Perdeleriniz de haftalık yıkamanız daha iyi olacaktır. Mobilyalarınızı haftalık temizlemek belki biraz yorucu olabilir ama ev temizliği firması sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Küçük çocuğunuz var ise ya da kalabalık bir aile iseniz ev temizliği konusunda daha dikkatli olmalısınız. Günlük temizlikte özellikle toz alma konusuna dikkat etmelisiniz. Evde biriken tozlar özellikle solunum yolu hastalığı olanlar için rahatsız edici bir durum olabilir.

Ev temizliği hizmet veren firmalar sanıldığı gibi pahalı hizmet vermezler. Sizlere zamandan kandıran bu hizmet sayesinde sizlerin unutabileceği temizlik detayları da gözden kaçmamış olacak. İşyerlerinizin temizliğini belki erteleyebilirsiniz ama evinizin temizliğini erteleyemezsiniz. Yaşadığınız yer olarak vaktinizin büyük çoğunluğunu evde geçirdiğinizi düşünürsek yapılacak her temizliğin detaylı olarak yapılması sağlığınız açısından da daha iyi olacaktır.

Adana ev temizliği fiyatları hakkında firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz. Günlük ya da haftalık olarak sizlerin isteği doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Gün içerisinde sadece 3 saatinizi bizlere ayırarak evinizi uzman ekibimize emanet edebilirsiniz. Tanımadığınız ve ev temizliği konusunda amatör olan insanlara evinizi emanet etmek ne kadar doğrudur bilinmez ama sizlerin sağlığını da düşünerek uygun malzemelerle ve yöntemlerle hızlı temizlik hizmeti sunan firmalara bakmanız daha iyi olacaktır.

Paranızın ve temizlik işi için ayırdığınız vaktinizin boşa gitmemesi için alanında uzman ekip ile çalışan firmamız sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. Ev temizliği konusunda kullanılacak deterjan ürünlerinin de sizlerin sağlığı açısından da önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Kaliteli ve doğru ürünleri kullanarak hijyen konusunda sizlere garanti vermekteyiz. Temizlik sadece toz alma olayından ibaret değildir. Bizim gözle göremediğimiz bakterilerin ve tozların da temizlenmesi gerekmektedir.

Özellikle çocuklu evlerde temizlik konusuna daha fazla dikkat etmek gerekir. Çocukların yerlerde toz kir demeden dolaştığını düşünürsek özellikle her yerin alerjiye yol açmayan deterjanlarla temizlenmesi gerekmektedir.

Bu detaylı temizliğin günlük olmasa bile detaylı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle mobilyalarınızın altına biriken tozlar çok hızlı bir şekilde oluşurlar. Sadece gözle görülen kısımların temizlenmesi temizlik yapıldığı anlamına gelmez.

 

Bu yüzden uygun fiyatlı hizmet veren bir ev temizliği firması ile anlaşarak daha temiz ve hijyenik evlere sahip olabilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ

Bilgi ve ihtiyacınızda bizi arayın : 0530 815 36 01