Adana Temizlik Firmaları Arasında Lider Firma: ADN Temizlik

Adana’da temizlik yapan firmaların başında gelen ADN Temizlik firması bir çok temizlik çeşidini ayağınıza getiriyor. Hijyen kurallarını tam olarak evinizde ve ofisinizde uygulayarak daha rahat ve daha temiz yaşanacak yerleri size teslim ediyor. İnşaat temizliği ve bir çok temizlik çeşidinde evinize rahat bir şekilde taşınmanızı sağlamak için tüm temizliği kısa sürede bitirerek hiçbir temizlik girişiminde bulunmanıza gerek kalmadan yeni evinize taşınmanızı sağlıyor.

Adanadaki temizlik firmaları arasında en fazla tercih edilen temizlik firmalarından birisi olan ADN Temizlik firmasında kullanılmakta olan deterjanlar ve tüm temizlik materyalleri insan hayatına kimyasal ve aksi bir etkisi bulunmayan materyallerdir. Tüm Adana ve çevresine hizmet veren firmamız Seyhan, Çukurova ve Yüreğir ilçelerine de hizmet vermektedir.

Telefon Numaramız: 0530 815 36 01

Temizlik elemanı başvurusu yaparken istemiş olduğunuz elemanları isterseniz günlük, isterseniz haftalık isterseniz aylık olarak talep edebilirsiniz. Ofis temizliğinde tüm ofisinizi temizleyerek size teslim eden elemanlarımız tarafından temizlenen ofisinizin kullanılan deterjanlar ve temizlik esnasında kullanılan temizlik materyalleri sebebi ile daha az tozlandığını ve daha az kirlendiğini görebilirsiniz.

Ofis Temizliği Neden Önemlidir?

Ofislerimiz evlerimizden evlerimizde ofislerimizden daha fazla temiz olması gereken yaşam alanlarımızdır. Çünkü evimizde genel olarak aile yakınlarımızı, komşularımızı ve bir çok misafirlerimizi ağırlarken ve kendimiz yaşarken ofisimizde de kazancımız için gerekli olan misafirlerimizi ağırlamak durumunda kalmaktayız.

Hijyen dolu bir ortam ile kirli bir ortamın müşteri çekme kapasitesi kesinlikle aynı değildir. Temizlik firması Adana tarafından yapılan temizliklerden sonra müşterilerinizin daha rahat tavırlarla sizinle irtibata geçtiklerini ve ofisinize gelen müşterilerinizin ofis ortamında daha fazla kalmak istediğini de görebilirsiniz.

 

Ev Temizliğinin Önemi

Evlerde oluşan bakteriler ve mikroplar çocuklarımızın ve kendimizin hasta olmasına sebep olurlar. kendimiz ne kadar temizlik yaparsak yapalım temizliğin uzman eller tarafından yapılması evimizin daha hızlı temizlenmesine ve daha hijyenik bir duruma gelmesine sebep olacağından hastalıklara sebep olan mikroplar ile daha hızlı savaşmamıza sebep olur.

Ev akarları ve mikropları nedeni ile çocukların sıklıkla solunum hastalıklarına yakalandığı da görülmektedir. Solunum hastalıklarının tedavisi hastalık oluştuktan sonra çok zor tedavi sistemleri ile yapılmaktadır. Bu yüzden çocuklu evlerde hijyene daha fazla dikkat edilmeli ve çocukların halı ve koltuklardan gelebilecek akarlar yüzünden rahatsız olmaması için halı ve koltuk temizliği çok sık yaptırılan temizlikler arasında olmalıdır.

Adana İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, temizlik  çeşitlerinden neredeyse en zor olanlardan birisidir. İnşaattan kalma beton ve sıva artıkları, inşaatçıların bırakmış oldukları bir çok inşaat atıkları da temizlenmesi mutlaka gerekli olan şeylerdir. Bu temizliğin tek başına yapılamayacağı mutlaka bir ekip tarafından yapılması gerektiği de temizlikten anlayan herkesin bildikleri arasındadır.

ADN temizlik olarak inşaat sonrası temizliğinizi tüm elemanlarımızın titizliği ve kullanılan özel deterjanlar sayesinde kısa bir sürede yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Adana temizlik fiyatları düşünüldüğünde en uygun fiyatlar ile çalışan firmamız tarafından yapılan inşaat temizliğinden sonra (temizlenmesini istediğiniz inşaatın büyüklüğüne göre eleman yollanarak) temizlik bitiminde inşaatı yeni yapılmış olmasına rağmen hemen oturulabilir hale getirilen evinizi veya ofisinizi teslim alabilirsiniz.

Adana Tadilat Sonrası Temizlik

Ara ara evlerimizde veya ofislerimizde mutfak tadilatı, salon tadilatı, yatak odası tadilatı veya banyo tadilatı gibi tadilat çeşitlerine ihtiyaç duyarız. Bu tadilattan sonra neredeyse evin tamamının tadilat artıkları ile kirlendiğini gördüğümüzde de temizlik ihtiyacı hissederiz. ADN temizlik tarafından tadilat sonrası temizliğinizin de itina ile yapıldığını ve eğitimli elemanlar tarafından yapılan temizliğin kısa sürede teslim edildiğini söyleyebiliriz.