Adana Temizlik Şirketleri Telefonları

ADN Temizlik olarak Adana’da her türlü temizlik faaliyetini uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Temizlik hizmeti verdiğimiz alanlar aşağıda yer almaktadır.

1-) Adana Boş Ev Temizliği Hizmeti : İnşaatı henüz yeni bitmiş dairelerinizi ya da içerisinde henüz oturmayan boş daireleriniz uzman ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Temizlik esnasında kullanılan deterjan ve diğer temizlik maddeleri, yüksek kalite standartlarına uyan 1. kalite temizlik malzemeleridir. Boş daire temizliğinde pencere temizliği, etiketlerin çıkartılması, harç ve boya lekelerinin kazınması işlemi, salon, mutfak, banyo, wc ve diğer odaların temizliği , kapı ve dolapların silinmesi işlemini gerçekleştirmekteyiz. 0530 815 36 01 numaralı telefonumuzu arayarak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.


2-) Adana İşyeri Temizliği Hizmeti: İstediğiniz gün veya haftalarda periyodik olarak işyerinizin temizliğini yapmaktayız.
3-) Adana Apartman Temizliği Hizmeti : Konusunda deneyimli personellerimiz tarafından çöpleriniz günlük alınır, haftalık genel temizlikleri yapılır. Apartman temizliği yaparken merdivenlerin silimi, camların temizlenmesi, korkulukların temizlenmesi, ilan panosu ve posta kutularının temizliği, asansör iç ve dış kısımlarının temizli ve  mıntıka temizliği yapmaktayız.

(0322) 999 15 86

‘den bizi arayarak fiyat  isteyebilirsiniz.

4-) Dolu (Eşyalı) Ev Temizliği : Ev temizliği yapacak olan bayan personellerimiz, konusunda uzman kişilerden oluşmakta olup, temizlik konusunda yılların birikimine sahip çalışanlardır. 2+1, 3+1, 4+1 evinizin büyüklüğü ne kadar olursa olsun, istenilen sayıda personel göndererek temizlik yaptırabilirsiniz.

Bunların dışında kalan her türlü temizlik hizmetini ADN Temizlik olarak sağlamaktayız. Dış cephe temizliği, depo temizliği, havuz temizliği vb. tüm temizlik hizmetlerini siz değerli Adana halkına sunmaktayız.