Adana Villa Temizliği Yaptırırken Doğru Tercih: ADN Temizlik

Adana Villa Temizliği

Adana temizlik şirketleri  hizmetleri arasında villa, yazlık temizliğini de bulunmakta olup temizlik hizmeti eşyalı ya da boş villalar için sağlanabilir. Eşyalı villanın temizliği yapılırken eşyalarda temizlenerek tam bir temizlik olması sağlanır. Temizlik yapılırken kırılabilecek ve değerli eşyalara özen gösterilerek hassas bir şekilde temizlenir. İstenilen sıklıkta temizlik uzman personelimiz tarafından yapılır. Villa temizliği şirketimiz eğitimli personelleri ile bilinçli temizlik yapmaya önem verir. Temizlik yapılırken kaliteli, organik ve gerektiği kadar deterjan kullanılarak insan sağlığını tehdit edecek mikroorganizmaları etkisiz hale getirir. Akar denilen bu mikroorganizmalar yok edilerek çocukların astım olma riskini ortadan kaldırılır. Ayrıca kullanılan organik deterjanlar da insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Temizlik sırasında halı, koltuk yıkama, cam silme, parke cilalama, mutfak, banyo gibi villanın her köşesi eşyalarla ile birlikte hijyen hale getirilir. Adana villa temizliği hizmetleri için web sitesindeki telefon numarasından kolaylıkla şirketimize ulaşabilir, günlük, haftalık ya da aylık olarak temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

 

Villa Temizliği Nasıl Yapılır

 

Adana villa temizliği tarafından villa temizliği yapılırken iç ve dış temizliğe önem verilir. İç temizlik olarak cam, kapı, duvar, parke temizliği, mutfak, banyo ve odaların temizliği, merdivenlerin ve trabzanlarının temizlenmesi ve cilalanması, eşyalar var ise halı, koltuk ve perdelerin, mobilyaların ve diğer eşyaların temizliği yapılırken; dış temizlik olarak dış cephe temizliği, bahçe ve havuz temizliği, hatta bahçenizdeki çim biçme ve peyzaj işleri bile şirketimiz personeli tarafından yapılır. Çok katlı villalarda dış cephe temizliği için vinç, merdiven, iskele gibi gerekli donanım şirket tarafından sağlanır. Tek kişi ile villa gibi büyük bir alanın temizliğinin yapılması pek mümkün değildir. Bu nedenle şirket eğitimli uzman personellerinden oluşan ekibini göndererek daha kısa sürede etkin bir temizlik sağlar. Temizlik yaparken doğru deterjanı doğru yerde kullanmak çok önemlidir, aksi halde kararan ve bozulan armatürler, çizilen mobilyalar ya da parkeler ile karşılaşılabilir. Temizlik hizmetlerinde şirketimiz bu konuya da oldukça özen göstermektedir.

Kaliteli Ekip ve Uygun Fiyat ile Yerinde Hizmet

Temizlik şirketimiz tarafından verilen hizmetler sırasında müşterinin isteği ve memnuniyeti her şeyden önemlidir. Adana villa temizliği hizmetlerini kaliteli, uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile sağlayarak, villanızı zamanında teslim eder. Şirketimiz uygun fiyatlarıyla da müşterilerini düşünür. Kaliteli hizmeti düşük fiyatlarla sağlar. Fiyatlar müşteri istekleri doğrultusunda farklılıklar gösterir. Örneğin boş villanın temizliği ile eşyalı villa temizliği için fiyatlar aynı değildir. Ayrıca isteğe göre yapılan tadilat sonrası temizlik, inşaat temizliği, dış cephe temizliği, bahçe temizliği gibi hizmetler farklı ve uygun fiyatlarla ücretlendirilir. Bu konuda şirketimiz müşterilerine hiçbir ücret talep etmeden yerinde keşif hizmeti de vermekte olup müşterilerini fiyat konusunda da ücretsiz olarak bilgilendirir.

http://www.adntemizlik.com/