Adana Villa Temizliği

Adana Villa Temizliği Hizmetleri

Uzun süreden beri Adana Güzelyalı’da hizmet veren ADN Temizlik Şirketi olarak, bir çok yaşam alanını daha hijyen ve daha kullanılabilir bir yere getirebilmek için temizliyoruz. Adana Temizlik şirketi olarak ev temizliği, işyeri temizliği, bahçe temizliği, ofis temizliği, havuz temizliği, apartman temizliği, apartman boşluğu temizliği, merdiven temizliği,  Adana villa temizliği ve bir çok temizliğin uzman elemanlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

Adana Villa Temizliği

Adana Temizlik fiyatlarını temizliğin yapılacağı alanın katlarına, oda sayılarına, metre karesine ve temizlenecek olan alanın içerisindeki eşyaların durumuna göre belirliyoruz. Temizlik talebinde bulunan müşterilerimize istediklerinde günlük, haftalık veya aylık olarak temizlik elemanı gönderiyoruz.

Ev Temizliği

Evlerimiz sürekli yaşadığımız ve en fazla kullandığımız yaşam alanlarımızdır. Evlerimizin sürekli olarak temiz tutulması hem ev halkının temiz bir şekilde yaşam sürmesine hem de evlerimize gelen misafirlerimizin rahat etmesini sağlamaktadır. Adana villa temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlik çeşitlerinde ev temizliği yapılırken ev içindeki tüm eşyalar elden geçirilerek temizlik yapılmaktadır. Bu temizlik esnasında halı yıkama işlemi, koltuk yıkama işlemi, cam silme, kapı silme, parke cilalama, zemin cilalama, mutfak temizliği de yapılmaktadır.

Ev temizliğinde en çok ev hanımlarının zorlandığı halı yıkama ve koltuk yıkama temizlik içinde tek başına tercih edildiğinde de ev temizliği şirketi tarafından yapılmaktadır. Halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerinde kullanılan deterjanlar tercih edildiğinde organik yapılı deterjanlar kullanılmaktadır. Zemin cilalama işlemlerinde zemin güzel bir şekilde temizlenerek daha sonra cilalama işlemine geçilmektedir.

ADANA VİLLA TEMİZLİĞİ İÇİN TELEFON NUMARAMIZ: 0530 815 36 01

Adana Apartman Temizliği

Gün geçtikçe şehirleşen hayatımızda apartmanlar büyük bir yer kaplamaktadır. Toplu yaşam alanları olarak apartmanlar temizliği mutlaka yapılması gereken mekanlardır. Fakat apartmanda ikamet eden kişilerin tekil olarak yapamayacağı bu temizlik için merdiven temizliği, apartman boşluğu temizliği ve bodrum kat temizliği hususunda Adana ev temizliği ve apartman temizliği hizmeti veren firmamızdan yardım alınabilir.

Apartman temizliği esnasında bir çok ayrıntıya dikkat edilirken bodrum temizliği esnasında isteğe göre apartman boşluğu ve bodrum ilaçlaması da haşaratlara karşı yapılmaktadır. Uzun süre temizlenmeyen bodrumlarda haşerat ve fare pislikten dolayı oluşabilirken ilaçlama sonrasında mikrop saçan bu hayvanlar görünmemektedir.

 

Triplex Villa Temizliği

Üç katlı ve dört katlı evlerin temizliği olarak bilinen adana triplex villa temizliği tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Temizlik esnasında tüm binanın temizlik isteğine göre iç ve dış kısmının temizliği yapılmaktadır. Bahçelerde bulunan havuz temizliği bahçe temizliği bahçe peyzaj temizliği ve çim biçme işlemleri de temizliğe dahil edilebilir.

Villa temizliği için isteğe bağlı günlük, haftalık veya aylık olarak temizlik hizmetinin yapılmasında villa içindeki tüm eşyaların temizlenmesi perde ve camların temizlenmesi, mutfak temizliği, halı yıkama temizliği, koltuk yıkama temizliği ve ev içindeki tüm tozların alınma işi temizlik elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Triplex villalarda önemli olan villa içindeki merdivenler ve merdiven tırabzanlarıdır, merdiven ve tırabzanlar da elemanlarımız tarafından cilalanarak temizlenir.

 Bahçe Temizliği

Tekli yaşama alanlarından son otuz yıldan bu yana toplu yaşama alanlarına dönmüş bulunmaktayız. Bu da güvenli bir şekilde sitelerde yaşama isteğimizden oluşmaya başladı. Fakat siteler toplu yaşam alanları olduğu için apartman içlerinde, apartman boşluklarında, apartman bodrumlarında ve bahçelerinde çoğu kez kirli bir ortam görülebiliyor. Bu da toplu alanların temizlik elemanları tarafından temizlenmesini gerektiriyor.

Bahçe temizliği yapılırken, peyzaj düzenlemesi, çim biçme işlemleri, havuz temizliği ve ağaçların budanması işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Site bahçelerinde bulunan çocuk oyun parklarının temizliği de yapılması gerektiğinde tarafımızca yapılmaktadır.

Halı Yıkama

Evlerimizde, ofislerimizde ve iş yerlerimizde sürekli kullandığımız ve eşyalar arasında en fazla kirlendiği ve tozlandığı görülen eşyalar halılardır. Çünkü sürekli yerde serili durmaları tüm kirlerin ve pisliklerin üzerine dökülerek üzerinde kir oluşmasını sağlamaktadır. Halı temizliği ADN temizlik tarafından itina ile yapıldıktan sonra halılar daha temiz, daha hijyen bir duruma getirilir.

Evinde çocuk ve bebek yaşayan kişiler için halı temizliği daha önemlidir. Çünkü halı üzerinde biriken bakteri ve akarlar bağışıklık sistemi tam olarak gelişmemiş küçük yaşta çocuk ve bebeklerin hastalanmalarına sebep vermektedir. Halı yıkama işlemi temizlik şirketi tarafından hızlı bir şekilde yapılır ve halı temizliği isteyen müşteriye halıları kurutulmuş bir şekilde teslim edilir.

Adana Ofis Temizliği

Günümüzde temizlik denildiğinde ilk olarak aklımıza evlerimiz gelse de ofislerimiz ve işyerlerimizin de temizliği bir hayli önemlidir. Sürekli müşterilerin ve misafirlerin giriş çıkış yaptığı bu alanların temizlenerek daha iyi bir gösterime ihtiyacı bulunmaktadır. Ofis temizliği denildiğinde ADN temizlik tarafından yapılan temizlik çeşitlerinde ofis halı yıkama, ofis cam temizliği, ofis koltuk temizliği, ofis tüm malzeme temizliği bulunmaktadır.

Temizlik malzemesi kullanımında her zaman ofis temizliğinde kullanılan malzemeler özenli bir şekilde tarafımızca seçilmektedir. Bu seçimde isteğe bağlı olarak halı yıkanması ve koltuk temizliği de temizliğe dahil edilebilir. Koltuk temizliği genellikle yıkanarak yapıldığından koltuk kumaşları üzerindeki lekelerde özel leke çıkartıcı deterjanlar kullanılmaktadır.

Hijyen Her Türlü Yaşam Alanımızda Önemlidir

Temizlik denildiğinde tüm yaşam alanlarımızın temiz olması aklımıza gelmektedir. Fakat temizliğin yapılma biçimi ve kullanılan deterjanlar ile temizlik tam olarak ortamın mikroplardan ve akarlardan temizlenmesini gerektirmektedir. Akarlar gözle görülmeyecek kadar küçük fakat insanları hasta edecek kadar etkili varlıklardır. Bu varlıkların oluşumu en fazla küçük çocuklarda astım ve alerji rahatsızlıklarına sebep olur.

Temizlenecek olan alanda deterjan kullanımı her zaman önemlidir. Kaliteli bir deterjan kullanımı temizlikte bu akarların ölmesine sebep olur ve çocuklar ve yetişkinler için ortamda solunum yolu ile hastalık yapacak hiçbir varlık kalmadan temizlenmiş olur.