Adana’da ADN Temizliğe Danışmadan Temizliğe Karar Vermeyin

Adana temizlik firması telefon

EN İYİ REKLAM MÜŞTERİ REFERANSIDIR

Adana temizlik şirketi olarak Adana’nın tüm noktalarında temizlik hizmeti sağlayan ADN Temizlik hizmetleri, inşaattan çıkmış dairelerin temizliğini yaparak eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz ve içerisinde oturabileceğiniz düzeyde temizlik yapmaktadır. Sadece inşaat sonrası temizlik değil, eşyalı ev temizliklerinde, ofis temizliğinde, apartman temizliklerinde ADN Temizliği seçen bir çok müşteri, memnun olarak ayrılmanın ayrıcalığını yaşıyor. Çevresindeki yakınlarına da bizleri tavsiye etmeleri , müşterilerimizin bizden memnun kaldığının göstergesidir.

Temizliğin yapılacağı alan neresi olursa olsun, temizlik makinalarının ve malzemelerinin eksiksiz ve doğru şekilde bulunması gerekmektedir. Eksik malzeme ile yapılan bir temizlik, hiç şüphesiz yarım kalmış bir temizliktir. Bizler firma olarak ; zemin yıkama makinasından, sanayi tipi elektrik süpürgesine, buharlı temizlik makinasından tutun da diğer gereken hangi ekipman olursa olsun, eksiksiz olarak  bulunduruyor ve temizlik yapılacak alanın durumuna göre makinaları kullanıyoruz.

Adana temizlik firması telefon

Verdiğimiz bir diğer hizmetlerden birisi de yukarıda da bahsettiğimiz üzere Apartman temizliğidir. Bir apartmanda bulunan bir çok hane’nin ortak alanlarının temizliği, apartmanda yaşayan insanların sağlığı için oldukça önemlidir. Bu anlamda merdivenlerin temizliği, apartmanların temizliği, camların ve yangın merdivenlerinin temiz olması, düzenli olarak çöplerin toplanması  oldukça önem arzetmektedir.  ADN temizlik firması olarak personellerimizin tamamı konusunda uzman kişilerden olup, her biri sigortalıdır.
Temizlik şeflerimiz , temizliğinin yapıldığı apartmanları, daireleri ve işyerlerini sıklıkla kontrol etmekte olup, müşterileri öneri ve şikayetleri doğrultusunda sürekli olarak kendisini daha da geliştirmektedir.

Bizlerden temizlik hizmeti almak için ilgili numaralarımızı arayabilir, her türlü görüş, öneri ve sorularınızı iletebilirsiniz.
iletişim numaralarımız:
0505 047 27 75
0555 060 11 83