Adana’da En Uygun Bina Apartman Temizlik Fiyatları ADN Temizlik’te!

Adana Apartman Temizlik Şirketleri Arasında Lider Firma ADN

Adana’nın tüm noktalarında apartman temizliği hizmeti sunan ADN Temizlik firması, merdiven temizliği ve günlük çöp alımı konularında  profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyor.
Apartman temizlik şirketleri arasında Adana‘nın en iyi şirketleri arasında yer alan ADN Temizlik, en uygun fiyatlarla ve doğru ekipmanlarla müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.

 

Adana Apartman Temizliği Fiyatları
Bina Apartman temizliğinde fiyat listemiz, temizliği yapılacak olan apartmanın kat sayısına göre değişiklik göstermektedir. Firmamızı 0530 815 36 01 numarasından arayarak en uygun fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz.

Apartman temizliği yapılırken en üst kattan başlanarak önce ıslak mopla merdivenlerin silme işlemi gerçekleştirilir. Ardından paspasla tüm merdivenler silinmeye başlanır. Yangın panoları , ilan panoları,  Merdiven korkulukları, asansör içleri ve kapıları temizlenir. Giriş kat zemin, kapı ve pencereleri de silindikten sonra genel mıntıka temizliği yapılır. Varsa apartman bahçesinde yer alan çöp kovaları boşaltılır.

 

Günlük Çöp Alımı İşlemleri Nasıl Yapılır?
Günlük Çöp alımı hizmeti pazar günleri  hariç haftanın her günü belirlenen saatler aralığında kapı önlerinden alınmaktadır.

TÜM PERSONELLERİMİZ SİGORTALIDIR

Bünyemizde yer alan tüm personellerimiz SGK’lı olup, konusunda tecrübeli kişilerdir.

Bize danışmadan karar vermeyin.