ADN Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleriyle Adana ‘da !

İnşaat Sonrası Yapılması Gereken Temizlik Nasıl Olmalı?

Adana İnşaat Sonrası Temizliği hizmeti veren ADN Temizlik şirketi olarak,  Adana’da tüm noktalarda inşaat sonrası temizlik hizmetleri sağlamaktayız. Yeni ev veya işyeri alanlar, ev ve bina tadilatı yaptırdıktan sonra inşaat kalıntılarından kurtulmak isteyenler için ADN Temizlik olarak her konuda uzman kadromuzla en uygun çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.

Öncelikle sizlere İnşaat sonrası temizliğini nasıl yaptığımıza ve nasıl yapılması gerektiğine dair bilgiler vereceğiz.
Adana temizlik şirketleri arasında faaliyet gösteren bir firma olarak, yapacağımız inşaat sonrası temizliğin ardından eşyalarınızı rahatlıkla evinize ya da işyerlerinize yerleştirebilir hale getirilir nitelikte temizlik yapıyoruz.
İnşaat sonrası temizlik işleminin en başında doğru ve sistemli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Zira yanlış şekilde temizlenmiş bir daireye eşyaların yerleşmesinin ardından gözden kaçan bölgelerin temizliği oldukça zor olabilmektedir. Arzu ederseniz bu durumun cevabını aşağıda inşaat temizliğinin nasıl olması gerektiğini  inceleyerek vermiş olalım.

Adana İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak zemin yüzeyde bulunan kaba atık ve molozlardan mekanın arınması gerekmektedir.

Camların silinmesi işlemi gerçekleştirilir. Pencerelerin çerçevelerini ovarak temizleme işlemi gerçekleşir. Cam yüzeylerde bulunan pvc etiketleri  ve varsa harç kalıntıları bu tür durumlarda kullanılmak üzere üretilen özel kimyasallar ile  yumuşatılarak temizlenmektedir.

Zemin yüzeylerin durumuna göre ( fayans, parke, karo vs) üzerlerinde yer alan boya lekeleri, harç kalıntıları gibi durumlarda da bu tarz yüzeyler için özel üretilmiş olan kimyasallar yardımıyla yüzeylerin temizlenmesi sağlanmaktadır.

Banyoların, wc’lerin temizliği tamamiyle sağlanmaktadır. Lavaboların ve diğer yüzeylerin temizliği ovularak yapılmaktadır.
Mutfak dolaplarının üzerinde bulunan etiketlerin sökülme işlemi gerçekleştirilir. İç ve dış yüzeylerinde bulunan toz ve kirler temizlenerek tertemiz bir görünüme kavuşturulur.

Yalnız burada bir not düşmek isteriz: Silinecek yüzeylerde kullanılan kimyasalların doğru kimyasallar olması ve doğru oranda, doğru uygulama yöntemiyle temizlenmesi gerekmektedir. Zira ismi cismi belli olmayan kimyasalların gelişigüzel bir şekilde kullanılması  fayans , parke ve mermer yüzeylere zarar verebilmektedir.

Derz aralarında temizlenmesi gereken harç kalıntılarını da aynı şekilde en uygun kimyasallar kullanılarak derzli yüzeylere zarar verdirmeden fırça yardımıyla ovalayarak temizlenmesi gerekmektedir.

Bu bahsedilen inşaat sonrası temizliğini genel olarak aktarmaya çalıştık. Tabi ki temizlenecek yerin durumuna göre de farklı temizlik ihtiyaçları doğabilmektedir.

ADN Temizlik Olarak Neler Yapıyoruz?

Öncelikli olarak verdiğiniz bilgiler dahilinde yapacağımız temizlik aşamalarını müşterilerimizle paylaşıyoruz. Müşterimizinde onay vermesi durumunda profesyonel ekibimiz ve gereken temizlik makinelerimizle istenilen tarih ve saatte temizlik işlemine başlıyoruz.

http://www.adntemizlik.com/