Çukurova Temizlik Şirketleri

ADN Temizlik Tüm Çukurova Bölgesinde Hizmetinizde

Çukurova temizlik şirketleri  arasında faaliyet gösteren firmamız ADN Temizlik ; çalışma alanları ev, ofis, apartman, site gibi oldukça geniş bir çerçeveye sahiptir. Temizlik hizmeti almak isteyen müşteri ile yapılan ön görüşmeden sonra temizlenecek mekân gezildikten sonra uygun temizlik programı çıkarılır. Çalışma sistematiği belirlendikten sonra bunu sağlayacak kadro tayin edilerek temizlik işlemleri başlar. Şikâyetsiz kaliteli temizlik hizmeti ancak ve ancak eğitimli personel ile gerçekleşeceği için şirket personeline belli aralıklarla eğitimler verilmektedir. Temizlenecek mekân için oluşturulan kadroya kullanacakları temizlik ürünleri, makine ve araçlar da belirlenip temin edilerek verilir. Firmalarda kullanılan ürünler 1. Kalite natürel ürünler olup makineler ise son teknoloji cihazlardır. Belirlenmiş olan kıyafetle çalışan personelin yakalarında fotoğraflı kartları bulunmaktadır. Özellikle büyük firmalarla çalışan  Adana Çukurova temizlik şirketleri iş başı yapmadan hemen ilk gün kişinin SSK girişlerini başlatarak hem çalışanını güvenliğini sağlamış hem de temizlik hizmeti alan müşterilerini sorumluluktan kurtarmış olmaktadır.


Çukurova Temizlik Şirketleri Genel ve Mobil Hizmetleri

Müşteri ile bir yıllık sözleşme imzalayan temizlik şirketi 30 günlük periyotlar ile temizlik hizmeti fatura edilip gelen ayda da ödemesi tahsil edilir. Yapılan sözleşmeler ile yapılacak iş ve işlemler teminat altına alınmaktadır. Müşterilerden gelen özel istekler de değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Temizlik işlemlerinin başladığı tarihten sonra her ay iş detaylarının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantılar yapılarak eksikler giderilir. Personelden ve temizlikten sorumlu olan denetim müdürleri 7/24 saat ve gün belirtmeksizin haftada 2 kez ansızın denetim yapmaktadır. Yapılan denetimlerle işlerin kusursuz işlemesi sağlanır. Bu denetimlerden elde edilen veriler aylık toplantılarda değerlendirilir. Çukurova temizlik firmaları, tadilat sonrası genel temizlik, inşaat ve yenileme işleri genel temizlik, cam ve dış cephe temizliği, ofis ve büro temizliği, zemin cila ve bakım, mermer-marley cilalama, granit bakımı ve temizliği, periyodik part-time mağaza-ofis temizliği genel ve mobil hizmetleri sunmaktadır.

Çukurova Temizlik Şirketleri Çalışma Alanları

Temizlik kavramının alanı oldukça geniştir. Küçük bir daire olabileceği gibi alışveriş merkezi de olabilmektedir. Her bir alanın temizlik sistemi farklı olmakla birlikte genellikle şirketlerden beklenen şey görselliği harika, hijyenik tertemiz bir alandır. Yapılan temizlikte zemine ve diğer eşyalara zarar vermeden işlemlerin yapılması oldukça önemlidir. Zarar vermeden yapılması için kullanılan ürünlerin kalitesi, hangi ürünün nerde kullanılacağı, işlemlerde teknolojik makinelerin kullanılması ve temizliğin işinin ehli uzman personel tarafından yapılması oldukça önemlidir. Çukurova temizlik şirketleri çalışma alanları; alışveriş merkezleri temizliği, otel temizliği, plaza holding ve iş merkezi temizliği, büro ofis temizliği, site, villa, yazlık temizliği yapmaktadır. Fuar, festival, organizasyon alanları, stand temizliği, fabrika, üretim alanı temizliği, market-süpermarket temizliği, banka, okul, dershane temizliği, cafe, restaurant temizliği, hastane, klinik temizliği, sosyal tesis temizliği, ev, villa, daire temizliği mekanın ihtiyacı olan ürünlerle en hijyen şekilde temizlenmektedir. Yapılan denetimlerle eksiklikler giderilerek müşterilere mükemmel bir temizlik sunulmaktadır.