Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

 Ev Temizliğinize Profesyonel Çözümler

Birçok insanın farklı bir temizlik yapma yöntemi bulunmaktadır. Örneğin vileda kullanımı esnasında birbirinden farklı teknikler kullanılarak temizlik yapılmaya çalışılır. Adana da temizlik şirketleri arasında faaliyet gösteren ADN Temizlik şirketi olarak Bu konuda ev hanımlarının kendilerini daha fazla yorulmadan ve daha hızlı bir şekilde nasıl daha verimli  vileda kullanabileceğine dair bilgiler vermeye çalışacağız.

Doğru Vileda Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Vileda kullanımını birçoğumuz yanlış uygulamaktayız. Standart olarak birçoğumuz temizlik yaparken vileda kovasının içerisine su ve deterjan koyarak temizlik yapmaktayız. Temizlik esnasında paspasımızı her kovaya batırdığımızda deterjanlı suyumuzun kirlenmesine ve paspasın kirlenmesine ve dolayısıyla da sağlıklı bir temizlik yapılamamasına neden oluruz.
Asıl olması gereken temizlik yöntemi: Vileda kovamıza temiz suyumuzu doldurmamızın ardından, ikinci bir kovaya da deterjanlı su doldurmalı ve paspasımızı deterjanlı suya batırarak temizlik yapmalıyız. Sonrasında ise temizlik paspasını durulayacağımız su kovasında durulamalı, daha sonra diğer deterjanlı kovaya batırmak suretiyle temizliğimizi yapmamız gerekmektedir. Duru suyumuzun bulunduğu kovamızı kirlendikçe de temiz su ile değiştirmeliyiz.Bu sayede hem daha verimli bir şekilde temizlik yapmış oluruz, hem de daha az deterjan kullanımı sağlamış oluruz.

ADN Temizlik firması olarak sadece ev temizliğinde değil, apartman temizleme işlemleri, merdiven temizliği, inşaat sonrası temizlik , işyeri temizliği, gündelikçi hizmetleri konusunda da Adana’nın tüm noktalarına profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilir , istek ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

http://www.adntemizlik.com/