Evlerinizde Temizlik İşlerinizi Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler

Kimyasal Ürün Kullanmadan İşinizi Daha Kolay Yapmanızı Sağlayacak Öneriler

ADN Temizlik firması olarak zaman zaman ev hanımlarının işine yarayacağını düşündüğümüz pratik bilgiler paylaşmaktayız. Şimdiki yazımızda kimyasal herhangi bir madde kullanmadan evlerimizde zaman zaman başımıza gelen bazı durumları nasıl daha kolay üstesinden gelebileceğimize dair bilgiler aktarmaya çalıştık. 

Sertleşmiş Boyalı Fırçaların Temizliği
Evlerinizde veya işyerinizde daha önce kullanmış olduğunuz sert fırça var ise, kaynamış sirkeli su’da bekletmek suretiyle fırçayı bir süre bekletiniz. Ardından boyadan dolayı sertleşmiş fırçanın daha seri bir şekilde açılabildiğini görebilirsiniz.

Mobilyaları Cilalamak İçin
Sahip olduğumuz mobilyaları cilalamak istediğimiz zaman bu bölgelere vazelin yardımıyla cilalama yapıyoruz. Şayet cilalanmasını arzu etmediğiniz bölgeye vazelin taşar ise kurumasını beklemenizin ardından silerek temizleyebilirsiniz.

Çekmece ve Kapıların Daha Kolay Açılmasını Sağlamak İçin
Hemen hemen hepimizin başına zaman zaman gelmekte olan bu sıkıntılı durumdan kurtulmak için yapmanız gereken tek işlem , açılırken ya da kapanırken zorlandığınız kapı ve pencerelere vazelin sürmeniz yeterli olacaktır.

Haşlanmış Yumurta Suyu
Yumurtayı haşladığımız suyu değerlendirebiliriz. Yumurtanın içerisinde oldukça zengin besin kaynakları yer almaktadır. Yumurtanın kaynadığı suyun soğumasının ardından çiçek diplerini bu su ile sulamamız, çiçekler için oldukça faydalı bir uygulama olacaktır.

ADN Temizlik Hakkında:
Firmamız 2016 senesinde faaliyetine başlamış olup, ev temizliği, boş daire temizlik işlemleri, apartman temizliği ve günlük çöp alım hizmetleri yapmaktadır.